DĖL 2020-2021 M. GRIPO SEZONUI SKIRTOS GRIPO VAKCINOS PRISTATYMO Į ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGAS

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2020-2021 m. gripo sezonui nupirko 244 650 sezoninės gripo vakcinos dozių, skirtų rizikos grupių skiepijimui. Informuojame, kad sezoninės einamųjų metų gripo vakcinos tiekėjas pradėjo 100 000 doz. vakcinos ,,Vaxigrip Tetra“ išvežiojimą į asmens sveikatos priežiūros įstaigas ir šį kiekį planuojama pristatyti iki š. m. lapkričio 30 d.

Rugsėjo pabaigoje į mūsų įstaigą buvo pristatyta 500 ,,Vaxigrip Tetra“ dozių gripo vakcinos. Vos gavus nemokamą vakciną rizikos grupėms priklausantys asmenys (nėščiosios, medicinos darbuotojai, slaugos ir globos įstaigose gyvenantys asmenys, vaikai ir suaugę sergantys lėtinėmis ligomis, asmenys virš 65 metų amžiaus) suskubo skiepytis ir pirmoji sezoninio gripo vakcinos dalis, pakankamai greitai, buvo išnaudota.

Labai džiaugiamės, kad greitu laiku turime gauti ir antrąją vakcinos dalį, kurios nekantriai laukia mūsų pacientai.

Į viršų
Į apačią

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.