Zarasų rajono savivaldybės VšĮ Pirminės Sveikatos Priežiūros Centras

Mums rūpi jūsų sveikata...

Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ atkeliavo į Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centrą

   Sveikatos apsaugos ministerijoje kovo pabaigoje oficialiai atidaryta socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda atkeliavo į VšĮ Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centrą. Nuotraukas, kuriose įamžinti garsūs mūsų šalies sportininkai – šios akcijos ambasadoriai, jau galima pamatyti VšĮ Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centro, I aukšte.

   Per fotografijas Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis, olimpinė ir pasaulio čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Europos ir pasaulio čempionė irkluotoja Donata Vištartaitė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas penkiakovininkas Vladislavas Sosnovskij kviečia aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata, sveikai gyventi ir nebūti abejingais gerai savijautai.

   Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamos prevencijos programos vykdomos gerą dešimtmetį. Gyventojų dalyvavimą jose skatina ir Sveikatos apsaugos ministerija, ir ligonių kasos, ir medikai, tačiau vis tik yra dar nemažai žmonių, nesirūpinančių savo sveikata, nepasinaudojančių jiems sudarytomis galimybėmis nemokamai išsitirti dėl krūties, gimdos kaklelio, storosios žarnos, prostatos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų. Tikimasi, kad į žymių sportininkų kvietimą atsilieps bent dalis zarasiečių. Ji bus lyg paskatinimas mokytis iš svetimų klaidų ir nerizikuoti savo sveikata.

   Labai svarbu, kad paskendę kasdieniuose rūpesčiuose žmonės nepamirštų pasirūpinti savo sveikata. Dažnai visą dėmesį sutelkiame į darbą ir šeimą, o save pamirštame.

Vaizdai iš parodos

 

                                                                               

0

Įstaigos darbo laikas

P.: 7.30-18.00

A.: 7.30-18.00

T.: 7.30-18.00

K.: 7.30-18.00

P.: 7.30-18.00

Š.: 8.00-14.00

 

 Registratūra (8 385) 51776; (8 385) 51338

Išankstinė registracija

8 (385) 51797  nuo 8.00 iki 12.00 val.

Registracija internetu

Draustumo tikrinimas

Greitoji pagalba

Apklausa

Kaip vertinate "Burnos higienos" paslaugos kokybę Zarasų PSPC?

Labai gerai - 55.6%
Gerai - 27.8%
Patenkinamai - 11.1%
Blogai - 5.6%

Viso balsavo: 180
Balsavimas baigtas nuo: 31 Gruo 2018 - 23:00

E-sveikatos projektas

Akcija "Aplenk ligą"

Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyvių medžiagų, socialinė integracija

Narkotikų žalos mažinimas (Respublikinio priklausomybės ligų centro video medžiaga)

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas