Zarasų rajono savivaldybės VšĮ Pirminės Sveikatos Priežiūros Centras

Mums rūpi jūsų sveikata...

MES JAU AKREDITUOTI !

Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos ,,Pirminės sveikatos priežiūros centras“ kolektyvo ir administracijos iniciatyva 2018 metų pabaigoje buvo kreiptasi į Valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėl šeimos medicinos paslaugų atitikties Nacionaliniams akreditavimo standartams šeimos medicinos paslaugoms.

Visas kolektyvas pasirengė akreditacijai, atlikome ,,namų darbus“, organizavome pacientų ir darbuotojų apklausas dėl medicininių paslaugų teikimo, pildėme įstaigos vertinimo klausimyną, inventorizavome būtinas šeimos gydytojo veiklai medicinos priemones ir prietaisus, peržiūrėjome ir atnaujinome medicinos paslaugų teikimo procedūras. Intensyviai dirbo medicininio audito grupė, vertindama paslaugų kokybę.

2019 m balandžio 3 d. atvyko Valstybinės akreditavimo tarnybos komisija su ekspertais. Vertinta reali įstaigos veikla lankantis Salako, Turmanto, Dusetų ambulatorijose, Antalieptės šeimos gydytojo kabinete, Zarasų poliklinikos patalpose, domėtasi pacientų nuomone, apklaustos slaugytojos ir įstaigoje dirbę gydytojai, ūkio padalinio ir administracijos darbuotojai, įvertinta patalpų būklė ir pritaikymas pacientams bei atitiktys standartams.

Ir pagaliau džiugi žinia: 2019 m. gegužės 27 d. akreditavimo tarnyba nusprendė išduoti įstaigos akreditavimo pažymėjimą šeimos gydytojo paslaugai Zarasų padalinio, Salako, Turmanto, Dusetų ambulatorijose, Antalieptės šeimos gydytojo kabinete ketveriems metams. Džiaugiamės, kad šalyje mūsų įstaigos veikla vertinama labai gerai, esame pirmieji, Utenos apskrityje gavę akreditavimo pažymėjimą.

 Įstaiga atitinka akreditavimo standartus: vykdomi įstaigos administracijos įsipareigojimai ir pastangos paslaugų kokybei gerinti; vadovybė atvira naujovėms, rengia ir įgyvendina įvairius projektus; pakankamas gydytojų ir slaugytojų santykis (1:2), todėl dalį gydytojų funkcijų gali deleguoti slaugytojoms pagal jų kompetenciją; geri bendradarbiavimo santykiai su Ignalinos visuomenės sveikatos biuro Zarasų padalinio darbuotojomis padeda stiprinti pacientų sveikatą įtraukiant juos į sveikatinimo programas; kompetentingi šeimos gydytojo komandos nariai užtikrina ilgalaikius santykius su pacientais; dauguma pacientų prisirašę prie šeimos gydytojo - taip plėtojama šeimos medicinos paslauga.

Sudarėme strateginį planą gerinti šeimos gydytojų medicininių paslaugų kokybę ketveriems metams ir pageidaujame, kad pacientai būtų aktyvesni apklausų metu pareikšdami savo pasiūlymus ir pageidavimus, kaip pagerinti jų aptarnavimą.

 

Zarasų PSPC direktoriaus pavaduotoja Zita Maniušienė

5
+5

Įstaigos darbo laikas

P.: 7.30-18.00

A.: 7.30-18.00

T.: 7.30-18.00

K.: 7.30-18.00

P.: 7.30-18.00

Š.: 8.00-14.00

 

 Registratūra (8 385) 51776; (8 385) 51338

Išankstinė registracija

8 (385) 51797  nuo 8.00 iki 12.00 val.

Registracija internetu

Draustumo tikrinimas

Greitoji pagalba

Apklausa

Kaip vertinate "Burnos higienos" paslaugos kokybę Zarasų PSPC?

Labai gerai - 55.6%
Gerai - 27.8%
Patenkinamai - 11.1%
Blogai - 5.6%

Viso balsavo: 180
Balsavimas baigtas nuo: 31 Gruo 2018 - 23:00

E-sveikatos projektas

Akcija "Aplenk ligą"

Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyvių medžiagų, socialinė integracija

 

Narkotikų žalos mažinimas (Respublikinio priklausomybės ligų centro video medžiaga)

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas